Вичерпна інформація та сучасні спеціалізовані знання по темі деревина та природні вороги деревиниЗахист деревини від води та її міцність. Скористайтеся нашими знаннями.
За допомогою Remmers стабільний та безпечний догляд
Природний матеріал деревина
Захист преміум-класу за прикладом у природі
Люди відчувають себе дуже комфортно в оточенні цього матеріалу. Провідні архітектори та дизайнери віддають перевагу деревині як теплому, природному будівельному матеріалу для дизайну саду та будівлі, а особливо для дизайну інтер’єру. Комфорт вбудованої деревини та безпомилковість є причиною збільшення використання. Наші дерева обладнані природним захистом деревини - ось кора. Це захищає деревину від зневоднення і, перш за все, від різноманітних погодних впливів, таких як сонце, вітер, дощ, мороз і спека. Коріння постачають дереву всі важливі поживні речовини, які йому потрібні для росту та проживання.
Своїми продуктами Реммерс поставив собі за мету забезпечити цей природний захист вбудованому дереву у вигляді високорозвинених фарбувальних систем. Дерево в його найрізноманітніших, багатотисячних структурах і відтінках складає основу для використання нової, класичної лінійки, доступної у хороших спеціалізованих роздрібних торговців, що складається з лазурей, укривних фарб та олій.
Завдяки новим [еко] продуктам, інтегрованим у весь асортимент, Remmers також бере на себе екологічну відповідальність за людей та навколишнє середовище.
Природні вороги деревини
Сонце навантажує деревні поверхні не лише своїм теплом, але й ультрафіолетовим випромінюванням, яке проникає в деревину. У поєднанні з опадами воно може змінити колір незахищеної деревини за кілька тижнів до місяців, тобто деревина виявляється сріблясто-сірою. Потім поверхня деревини також демонструє вертикальні, дрібні деревні волокна і втрачає міцність. Зазвичай небажану зміну кольору та поверхні можна запобігти, використовуючи пігментовані покриття. Постійна захисна лазур ультрафіолетового кольору в безбарвному кольоровому Dauerschutz-Lasur UV im Farbton farblos UV+ тепер пропонує вперше можливість безбарвно покривати деревину на відкритому повітрі і, завдяки високоефективним блокаторам УФ-променів, затримувати посіріння деревини.
Зовнішня деревина знаходиться під постійним впливом вологи: дощ, роса, конденсація тощо збільшують вміст вологи, випаровування зменшує її. Результат: тріщини на поверхні. Внаслідок цього або через проникнення вологи в деревину доводиться знову залишати її, інакше відбувається конденсація вологи під поверхнею - розмноженням посиніння та гниття деревини.
Тому важливо правильно вибрати покриття для дерев'яного компонента:
- Так звана розмірна точність компонентів особливо важлива для вікон та дверей. Тому тут використовуються товстошарові лазурі: Проникнення вологи запобігає проникненню покриттям, щоб елемент не вийшов з форми через набряклість та скорочення рухів,.наприклад, більше не відкривається і не закривається належним чином.
- У так званих нерозмірних стійких компонентах, таких як, наприклад дошки та огорожі, проникнення вологи, наприклад, через торцову частину або через тріщини ніколи повністю не уникнути. Важливо використовувати покриття, відкриті для дифузії (наприклад, тонкошарові глазурі), щоб деревина могла дихати і волога знову залишати деревину.
Водорості
Особливо в лісових або багатих на дерева місцях ці нижчі організми викликають позеленіння та погіршують оптичний вигляд деревини на відкритому повітрі. Лазур HK-Lasur є алгіцидною та запобігає передчасному позеленінню.
Синява
Синява - це один з так званих деревно-знебарвлюючих грибків і його видно як чорно-синє знебарвлення. Синява не руйнує деревину, а лише впливає на неї оптично. Однак синя пляма вважається піонером грибів, що знищують деревину (гниття), оскільки воно пронизує клітинні стінки і забезпечує можливість кращого поглинання води в деревині (капілярність).
Гниття
Гниття - найнебезпечніша форма шкідливих грибків. Вони руйнують структуру деревини. Деревина втрачає стійкість: стає гнилою.
Шкідливі для деревини комахи
Окрім грибків, що знебарвлюють деревину та руйнують її, на дерево також спрямовані шкідники тварини. Наприклад, жук-довголіс - одне з найнебезпечніших комах-шкідників у помірних зонах і вражає насамперед хвойні дерева.
Він відкладає яйця в тріщинах, а личинки воліють гризти у зовнішніх шарах. У випадку з іншими комахами-шкідниками пошкодження в основному відповідають тій же схемі: яйце відкладається комахою в деревину або на неї. Личинка вилуплюється з яйця - власне руйнувача деревини.
Довговічність деревних порід
Коли обробка – коли додатковий захист деревини?
Залежно від довговічності використовуваного типу деревини, може вирішуватися потреба в хімічному захисті деревини для деревини на вулиці. Для "дуже міцних" та "довговічних" порід зазвичай достатня обробка виробами, що не містять біоцидів. Породи від "помірного" до "не довговічного" також потребують хімічного захисту деревини, наприклад. від синяви та гнилі. Класифікація видів деревини стосується лише серцевини. Однак, як правило, наявні у продажу породи також містять відсоток сапу, який, як правило, не вважається довготривалим.
Така деревина не може використовуватись без хімічного захисту зовні приміщень.
Конструкційний захист деревини
Не піддавайте будь-яку поверхню під попадання вологи
Постійне навантаження вологи є основною причиною виникнення розвитку шкідливиих для деревини та руйнуючих деревину грибків. Щоб виключати цю причину, наскільки це можливо, дерев’яні компоненти на вулиці повинні бути побудовані таким чином, щоб уникнути контакту з водою наскільки це можливо. Якщо це неможливо, слід переконатися, що деревина може швидко висохнути. Слід уникати стоячої води на дерев’яних конструкціях. Заходи в сенсі конструктивного захисту деревини - це, наприклад, досить великі перекриття даху, уникаючи прямого контакту із землею (враховуйте водяні бризки !), Скошені поверхні, закруглені краї та покриття горизонтальних поверхонь. Для ще більш високого рівня захисту деревину можна пропитати офіційно затвердженим консервантом для деревини (наприклад, ґрунтовкою Holzschutz-Grund для збереження деревини) перед декоративним фарбуванням.
Загальні рекомендації до порядку робіт
-
Інструмент
-
Підготовчі роботи з основою
-
Переробка